Mojo Estates

Stijlvol & Licht Duplex Penthouse in Cortijo del Golf aan de New Golden Mile

997.000 €
Ref: MEX1067
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Woonoppervlak: 262 m²
Terrace: 119 m²

Dit prachtige duplex penthouse is gelegen in het recent gebouwde complex Cortijo del Golf, vlak om de hoek van El Campanario Golf & Country House aan de gewilde New Golden Mile van Estepona.

Gelegen op een rustige en gunstige locatie, bevindt de woning zich op loopafstand van twee commerciële centra en op slechts een korte rijafstand van San Pedro, Estepona en Marbella—waardoor de perfecte balans wordt geboden tussen rust en bereikbaarheid.

Het penthouse is ideaal gelegen binnen de beveiligde gemeenschap en bevindt zich in het gebouw achter het zwembad, waardoor het een open, licht gevoel heeft zonder gebouwen recht ervoor. Vanaf de bovenverdieping geniet de woning bovendien van gedeeltelijk zeezicht.

Het appartement is verdeeld over twee verdiepingen. De begane grond verwelkomt u met een entreehal die leidt naar een stijlvolle open woon- en eetkamer met een op maat gemaakte Ballingslöv-keuken. Vanuit hier geven grote schuifdeuren toegang tot een ruim terras met zowel een eet- als loungegedeelte—perfect voor buitenleven. Beide terrassen zijn voorzien van een combinatie van elektrische en handmatige zonneschermen, die gedurende de dag voor schaduw en comfort zorgen.

Op deze verdieping bevinden zich tevens twee gastenkamers die een moderne badkamer delen, evenals een gastentoilet met een aparte wasruimte.

Boven biedt de hoofdsuite privacy en comfort, compleet met een garderoberuimte en en-suite badkamer. Grote patio deuren aan twee zijden laten de ruimte baden in natuurlijk licht en geven toegang tot een indrukwekkend solariumterras, waar u van ’s ochtends tot ’s avonds van de zon kunt genieten, samen met panoramisch uitzicht.

De woning wordt verkocht met 2 ondergrondse parkeerplaatsen en een grote berging.

Een fantastische kans voor een permanente woning, vakantiehuis of investering in een van de meest gewilde gebieden van de Costa del Sol.

Per Moensted & Jacob Johanssen

Per Moensted & Jacob Johanssen
Mede Oprichters

Extra Functies

  • Dicht bij voorzieningen
  • Dicht bij winkels
  • airconditioning
  • Inbouwkeuken
  • Bij de zee/het strand
  • Dicht bij golfclub
  • Niet overdekt terras
  • Opslagruimte
  • Solarium
  • Meubels optioneel
  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • Elektrische rolluiken
  • Inbouwkasten
  • Beveiligde woonwijk
  • Uitstekende staat
  • Lift
  • Uitzicht op het zwembad
  • Gastentoilet

Contact met Mojo!

Per Moensted & Jacob Johanssen - Mede Oprichters

Per Moensted & Jacob Johanssen
Mede Oprichters

Vergelijkbare woningen

Appartement te koop in La Resina Golf, Estepona Oost
1.150.000 €
AS-51A

Appartement te koop in La Resina Golf, Estepona Oost

Appartement te koop in La Resina Golf, Estepona Oost met 3 slaapkamers, 2 badkamers en heeft zwembad (gemeenschappelijk), garage (gemeenschappelijk)...

Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Bebouwd: 131 m²

Vergelijkbare resultaten