Ruim Duplex Penthouse in het Hart van San Pedro Alcántara
Gelegen aan de strandzijde van San Pedro Alcántara, direct aan de populaire boulevard, maakt dit uitzonderlijke duplex penthouse deel uit van een exclusief nieuwbouwproject dat momenteel in aanbouw is. De verwachte oplevering staat gepland voor eind september 2026. De woning ligt op loopafstand van het strand, het stadscentrum, restaurants, cafés, winkels en alle dagelijkse voorzieningen.
De hoofdverdieping beschikt over vier ruime slaapkamers, elk met een eigen en-suite badkamer, wat zorgt voor optimaal comfort, privacy en een ideale indeling voor zowel gezinnen als gasten. Op de bovenverdieping bevinden zich de lichte open woon- en eetkamer, een volledig uitgeruste keuken met aparte bijkeuken en een gastentoilet. Grote schuifpuien geven toegang tot een ruim terras met directe toegang tot het spectaculaire dakterras.
De royale buitenruimtes zijn ontworpen om optimaal te genieten van de mediterrane levensstijl en zijn perfect om buiten te dineren, te ontspannen of gasten te ontvangen. Bewoners beschikken bovendien over prachtig onderhouden gemeenschappelijke tuinen, een groot zwembad en een privéparkeerplaats in de ondergrondse garage.
De woning beschikt bovendien over een privéparkeerplaats in de ondergrondse parkeergarage en een berging.
Met Puerto Banús op slechts vijf minuten, het centrum van Marbella op tien minuten en de internationale luchthaven van Málaga op ongeveer veertig minuten rijden, is dit exclusieve penthouse aan de strandzijde een uitstekende keuze als permanente woning, vakantieverblijf of investering.
WIJ LATEN U VERHUIZEN!
Extra Functies
- Privé terras
- Woonkamer
- Dicht bij winkels
- Dicht bij de stad
- Dicht bij de haven
- Dicht bij scholen
- Bewakingscamera's
- Individuele airconditioning units
- Elektrische rolluiken
- Inbouwkasten
- Beveiligde woonwijk
- Internet - Glasvezel
- Lift
- Het strand
- Dicht bij voorzieningen
- Straatbeeld
- vervoer dichtbij
- airconditioning
- Vloerverwarming (badkamer)
- Centrale verwarming
- Vloerverwarming (gedeeltelijk)
- Compleet gemeubileerd
- Inbouwkeuken
- Dicht bij speeltuin
- Bij de zee/het strand
- Dicht bij golfclub
- Kelder
- Gasten slaapkamer
- Opslagruimte
- Balkon
- Solarium
- Ingang beveiliging
- Nieuw
- Onlangs gerenoveerd
- Gastentoilet
Contact met Mojo!
Vergelijkbare resultaten
- middels stad Woningen in San Pedro de Alcantara
- middels categorie Appartementen in San Pedro de Alcantara
- middels type Penthouses in San Pedro de Alcantara
Centro Idea, Ctra. de Mijas km. 3,6